Andra pereblogi: Põgenesime perega saarele - GoSpasse!

Andra, Emmede Klubi blogija
Andra, Emmede Klubi blogija 13. aprill 2017 09:20

Postituse ilmumist Emmede Klubis sponsoreeris GoSpa

Kui Carl ja Liisu mõlemad jälle veebruari lõpus haigeks jäid,  teatasin ma Janarile, et nüüd lähme soojale maale puhkama ja laeme lapsed D-vitamiini ääreni täis.

Siis aga tõmbasin tuurid veidi maha - paljud lähedased arvasid, et ei ole mõtet minna välismaale kui on väiksemgi võimalus, et lapsed sealveedetud ajal hoopiski haiged on. Vaadates nende viimase aja tervist siis oli see tõenäosus täiesti olemas. 

Seega sündiski otsus, et väike vaheldus kuluks meile kõigile küll ära, kuid otsustasime seekord puhkuse kasuks meie oma armsal Eestimaal. 

Nii kirjutasingi GoSpale ning ütlesin, et me väga sooviksime nende juurde puhkama minna. Nad olid meid rõõmuga nõus vastu võtma. Ja mitte lihtsalt puhkama ei kutsunud nad meid, vaid hoopiski sellise toreda ürituse nagu Beebiklubi raames endale külla. Üritus ise algas küll alles kolmapäeval, aga meie läksime kohale juba teisipäeva õhtul, et kolmapäeval pikka maad sõitma ei peaks ja kolmapäevase päevaga juba saarel viibides algust teha saaksime.

20170413011734-73059.jpg
 
20170413011804-53183.jpg

Mõlemale lapsele olid toas mõnusad hommikumantlid


Kui ma alguses seda ajakava vaatasin, tundus mulle, et vaba aega on käes meeletult palju ja jõuame seal igasuguste asjadega tegeleda. Näiteks Janari vanaema külastada, Kuressaare parimad poed ja kohvikud ülesse otsida ja palju linnapeal ringi jalutada. Tegelikkuses olid aga päevad niimodi tegevusi täis, et juba õhtul kell 23 oli meie toast kuulda ainult magusat unenorinat. Eriti tahan esle tõsta Beebiklubi raames toimunud loengud, mis olid väga põnevad ja harivad meile kui nii beebi kui ka väikelapse vanematele. 

20170413011949-34683.jpg

Igale Beebiklubi osalejale oli ette nähtud vahva kingikott

20170413011711-75720.jpg

Ajakavale lisaks võtsime meie Janariga mõlemad endale veel ka väikese „oma aja" ning valisime kumbki endale välja ühe hoolitsuse, millel kolmapäeval käis pereisa, et neljapäeval võiks olla minu kord. 

Rääkides SPAst endast ei ole asjata, et GoSpast rääkides kasutatakse tihti sõnu nagu lastesõbralik ja külalislahke. Seda ta tõesti on! Olgugi, et meie olime seal koostöö raames, nägime me alati sooja ja sõbralikku suhtumist ka teistesse klientidesse. Eriti lahkelt suhtuti lastesse - alati naeratav ja hooliv personal. Paar väiksemat probleemi, mis kohapeal olles tekkisid, lahendati väga kiirelt ja delikaatselt. Mina, kes ma olen teeninduse ja kvaliteedi suhtes küllaltki kriitiline,  ei leidnud tõesti ühtegi asja mille üle kasvõi natukene kurta. Tuba oli puhas ja kena,  teenindus imeline, asukoht suurepärane, lastega oli seal väga mugav olla, SPA riietusruumis oli olemas mähkimislaud... kusjuures isegi meeste poole peal oli duširuumis olemas lastetool, mis tähendab, et ei eeldata, et ainult emad lastega ujumas käivad! Olemas oli väga suur ja vahva mängutuba, hommikusöök oli mitmekesine ja maitsev. Mina, kes ma olen suur kohvisemu (ja sugugi mitte nii suur hotellis pakutava "kohvi" semu...) nautisin oma hommikukohvi iga kord täiel rinnal. Ja need voodilinad! Need meeldisid meile nii väga, et küsisime, kust nad neid hangivad, et lähikuudel endagi kodukesse samasugune soetada.

Ka spaahoolitsuste kohta leidub ainult kiidusõnu. Ainus miinus: aeg lendas liiga ruttu! Ma olen suur massaažifänn ja mulle meeldib kui seda tehakse nii, et ma tunnen pärast, et mu lihased ja keha on korralikult läbi muditud. Silitamise eest mulle üldiselt raha maksta ei meeldi. Seal said aga kõik lihased korralikult ette võetud ja näonahk korralikult puhtaks tehtud, et eelseisvale suvele klaari jumega vastu astuda.

Järgmisel korral ehk muudaksin ainult seda, et võtaksime endale peretoa. Sellel korral olime standardtoas ning kuna meil oli Liisule toas eraldi reisivoodi, jäi näiteks Carlil toas olles hullamise ja mängimise ruumi kohati pisut väheks ning ka Liisu pidi igaksjuhuks suurema osa toas veedetud ajast voodil tšillima,. Tõsi ta on - ega seal liiga palju aega toas hullata ei olnud, kuid õhtuti oleks mulle meeldinud kui Carl oleks saanud kenasti põrandapinnal oma kaasa võetud Legod ja autod laiali laotada ilma, et kellelgi oleks olnud oht neile peale astuda. 

Teie kõik, kellel tekkis huvi ja soov seda üritust külastada - pean teid kurvastama, sest uut üritust tuleb nüüd kuni sügiseni oodata. Küll aga on meie Emmedeklubi Instagramis koostöös GoSpaga käimas üks loosikene, millest kindlasti osa võtta võiksite. Loosimine toimub juba täna õhtul! Emmede Klubi Instagrami leiad SIIT.
 
Kes aga suvel Eestimaal perega puhkama soovib minna, soovitan kindlasti just Saaremaad ja seda armsat spaad, sest suure plussina suvel puhkamise puhul on välibassein, kus ennast kuuma päikese eest vahepeal jahutamas saab käia.

Aitäh GoSpa, et olite nõnda külalislahked! Ma luban, et see ei jää meie viimaseks kohtumiseks!

Kommenteerimiseks pead sisse logima Registreeru

ZOOMBOOK

ZOOMBOOK fotoraamatud
VIDEO! Zoombook: Näpunäiteid lapse esimeseks sünnipäevapeoks

VIDEO! Zoombook: Näpunäiteid lapse esimeseks sünnipäevapeoks

VIDEO! Beebiminutid: Zoombook fotoraamatud

VIDEO! Beebiminutid: Zoombook fotoraamatud

Südamlik innovatsioon - postkaardid saajale otse sinu nutitelefonist

Südamlik innovatsioon - postkaardid saajale otse ...

VIDEO! Beebipäevik: Kätlini fotonipid ja piltide talletamine fotoraamatusse

VIDEO! Beebipäevik: Kätlini fotonipid ja piltide ...

Fotoraamatute tootja ZOOMBOOK siseneb Eesti turule 1000 raamatu kinkimisega

Fotoraamatute tootja ZOOMBOOK siseneb Eesti turule ...

Emmede Klubi lugejate sünnituslood

Sünnilugu: Kuidas Hugo siia ilma sai

Sünnilugu: Kuidas Hugo siia ilma sai

Sünnilugu: Kuidas Brait-Christian siia ilma sai

Sünnilugu: Kuidas Brait-Christian siia ilma sai

Sünnilugu: Kuidas Elise siia ilma sai

Sünnilugu: Kuidas Elise siia ilma sai

Sünnilugu: Kuidas Ramon siia ilma sai

Sünnilugu: Kuidas Ramon siia ilma sai

Sünnilugu: Kuidas Andres enneaegselt siia ilma sai

Sünnilugu: Kuidas Andres enneaegselt siia ilma ...

Sünnilugu: Kuidas Kristhella siia ilma sai

Sünnilugu: Kuidas Kristhella siia ilma sai

Sünnilugu: Kuidas Kristhan siia ilma sai

Sünnilugu: Kuidas Kristhan siia ilma sai

Värskeimad blogipostitused

Kristi blogi: Kas olen lapsest eemale minnes halb ema?

Kristi blogi: Kas olen lapsest eemale minnes halb ema?

Gerri blogi: Imemaitsev koogiretsept emadepäevaks

Gerri blogi: Imemaitsev koogiretsept emadepäevaks

Kristi blogi: Esimene laps versus järgmised - ajaga targemaks!?

Kristi blogi: Esimene laps versus järgmised ...

Marise blogi: Ema reeglid

Marise blogi: Ema reeglid

Liisi kooliblogi: Õpetaja versus lapsevanem

Liisi kooliblogi: Õpetaja versus lapsevanem

Huggies® mähkmed - sinu lapse igaks arenguetapiks

Huggies® Elite Soft vastsündinumähkmed - parim kaitse Sinu beebi õrnale nahale

Huggies® Elite Soft vastsündinumähkmed - parim ...

Uued ja veelgi paremad Huggies® Pants püksmähkmed!

Uued ja veelgi paremad Huggies® Pants ...

Raseduskalender

Sisesta oma viimase menstruatsiooni kuupäev, et välja selgitada, mitmes rasedusnädal sul hetkel käsil on.
Logi ennast sisse, et raseduskalender salvestada!
Registreeru