Liiga õrn triip

11. Dec, 12:14

Tere,

Olen hetkel 7+0 rase, teada sain sellest rasedustesti abil 4+2. 4+4 kinnitas seda ka vereanalüüs, aga kuna UH alles 23.detsember, siis olen mures kuidas ma saan kindel olla, et ma ikka veel rase. Sümptomeid mul on väga vähe. Täna hommikul tegin rasedustesti ja teine triip oli sama hele kui 4+2 testi peal. Kas see ei peaks praeguseks juba "rasvane" triip olema?

 

Mure ajab hulluks..

K2021 K2021 23. Aug 2021, 17:45

Tere!

Kas siin on veel kedagi kellel on olnud rasestumisega probleeme? Ja kes on käinud laproskoopiat tegemas. Kui kiiresti peale seda rasestusite? Esimene laps on 13 ja kuna ma 🤓9 aastat ei jäänud siis otsustati kontrollid munajuhasid mis olid korras. Taastumine üli kiire.

Nüüd ootan ja hoian pöidlaid et varsti kaua oodatud beebi tuleb.☺️

31. Dec 2015, 19:52 m6ngel

Palju õnne ja kindlasti vahvat aastavahetust teile 😉

Mainin ka ära selle, et mina jäin rasedaks kuskil detsembri alguses (2014) Ja test näitas negatiivset veel 14.jaanuargi veel. Uue testi tegin aga 22.jaanuar (see oli positiivne) ja samal päeval läksin ma ka arstile ja arst ei näinud läbivaatlusel loodet ja saatis mind uriiniproovi tooma ja sealt nägi, et test on positiivne, ja siis otsis ka veel päris pikalt kuni leidis pisikese ja nägi ka südametööd juba. selleks ajaks oli rasedust juba kuskil 8 nädalat 😉

Super! Palju õnne ja toredat vana aasta lõppu pisikesele perele 😀

Mirjam Mirjam 28. Dec 2015, 02:43 m6ngel

Sulle (ja alla kahesentimeetrisele) samuti, armas Mõngel!

27. Dec 2015, 19:09

Tere! Loodan, et pühad läksid kõigil kenasti. Meie arstil käik läks igal juhul väga hästi. Kuulsime ja nägime oma pisibeebit, kes on alles 1,93cm, kuid juba kõikide südamed vallutanud. Jõululauas rääkisime uudist ning tänaseks on rasedust 9 nädalat. Aitäh kõigile kaasa elamast ja mõnusat aastalõppu kõigile! 😀

Mirjam Mirjam 18. Dec 2015, 03:21 m6ngel

Anna KINDLASTI teada, kuidas läks! Me hoiame sulle seni pöidlaid-varbaid ja kõike muud, mida hoida saab!

17. Dec 2015, 15:31 Madi

Aitäh Madi! Loodan, et kõik ikka hästi. Iiveldust pole, aga kohutav väsimus küll. Kuue päeva pärast saan UH-sse 😀

Madiken, Emmede Klubi toimetus Madiken, Emmede Klubi toimetus 15. Dec 2015, 22:03

Ei peaks! Oleneb testist 😀 Ma olen lõbu pärast teinud igasugustel aegadel rasedusteste rasedana ja rasedust märkiv joon on ja jääb alati teisest joonest tunduvalt heledamaks. Alles umbes tunni aja pärast tumeneb, aga mitte teise joonega sama tumedaks ma ütleks. Rasedust alguses tuvastades on see joon üldse selline vaevumärgatav. Praegu kui vaatan alleshoitud ja ammu tehtud rasedustesti - sama, kontrolljoon tugev, raseduse oma hääbunud. Ja mul ei ole olnud mingi ebatavaliselt madal hcg, täitsa tavaline 😀 Kui googeldad pregnancy test pilte, on ka kõikidel ikkagi raseduse joon tunduvalt heledam... Nii et testid ongi sellised ja see küll ei anna alust arvata, et sa enam poleks rase 😀

Mirjam Mirjam 11. Dec 2015, 21:56 m6ngel

Tääääiesti arusaadav! Krõbista muudkui aga foolhapet ning magneesiumi ja püüa kannatlik olla 😀

11. Dec 2015, 19:51

Aitäh Miiu! Ootaja aeg on lihtsalt niii pikk 😀

Mirjam Mirjam 11. Dec 2015, 15:12

Muretsemiseks on veel vara! Hoia ennast, püüa rahulikuks jääda ja mõtle positiivseid mõtteid. Rasedushormooni tase Sinu kehas on alles tõusuteel ega peagi veel olema tipptaset saavutanud. Oota ultraheli rahulikult ära - seni on kõige olulisem, et ei tekita endale muretsemisega mõttetut stressi. Seda on muidugi lihtsam öelda, kui teha - enamus rasedad muretsevad oma loote heaolu pärast ja see on täiesti normaalne. 😀