Raqueli elu kaksikutega: Kaksikud said aastaseks!

Raquel K.
Raquel K. 1. oktoober 2017 10:30

Postitus on valminud koostööd Bibi Mängumaaga

Meie kaksikud said aastasteks! Täiesti uskumatu, kui kaua on nad meiega koos seda imelist rada käinud. Ma ei mäleta elu ilma nendeta, nad on imelised! Nende ja oma pere jaoks mõtlesime korraldada vahva sünnipäeva. Esialgne plaan oli teha mõnus õue chill, kus saame burgereid teha, paadiga sõita ja juttu puhuda. Ilmataat otsustas kõik meie plaanid tühistada ja võib-olla oligi see hea, sest teistmoodi korraldusega sünnipäevaga jäin ma väga-väga rahule!

Nimelt kaks päeva enne sünnipäeva hakkasime otsima uut kohta, kus siseruumides pidu pidada. Mõtlesime, et tegu võiks kindlasti olla mängumaaga, sest siis saavad lapsed lõbutseda, täiskasvanud jutustada ja kõigil on tore. Ma olen mõnes mängutoas käinud ja mind on natu-natukene häirinud liiga kirkad ja erksad ruumid. Mu enda aju väsib seal kiiresti, mis me veel siis laste omast räägime! Mulle jäi beebigruppidest ja blogidest silma selline koht nagu Bibi Mängumaa. Kiire kirjavahetuse tulemusel selgus, et Bibi Mängumaa saab meile olenemata väikesest etteteatamisest oma ruume pakkuda. Ma olin sillas!

Enne sünnipäeva algust läksime laste ja minu ema ning tema elukaaslasega kohale, kus ootas meid juba üks töötajatest. Selgus, et tegu on minu endise töökaaslasega - nii tore oli teda näha! Ta näitas meile vajalikud asjad ette ja jättis meid külalisi ootama. Ma ohhetasin ja ahhetasin vist esimesed pool tundi, sest sealne sisustus on nii ilus, detailne ja läbimõeldud. Olin ostnud ja meisterdanud suure hulga dekoratsioone aga me ei kasutanudki neid, sest ruum ise oli nii ilusti ära kaunistatud. Seega väike nõuanne: piisab ilusatest õhupallidest, millega pilti teha ja rohkem pole tarvis!

20171001112655-87979.jpg


20171001112806-35151.jpg

20171001113002-89274.jpg

Hakkasime toiduasju valmis seadma, tegime seinale ajajoone laste esimesel eluaastal tehtud piltidest ja varsti olidki esimesed külalised kohal! Kaksikud kadusid kohe kõrval ruumi mängima, mõnus vaikus enne tormi. Vaatasin enne asjad üle, et korjata ära väikeste osakestega mänguasjad...aga neid õnneks ei eksisteerinudki. M leidis kohe peale istutavad autod, need olid nii vahvad! Kui meil ühel ilusal päeval oma suur kodu on, siis tahaks kindlasti sama kvaliteetsetest materjalidest ja ilusaid mänguasju neile tuppa. Väike poeke sai suureks hitiks kõigi laste seas. Ka minu seitsmene õde lustis suure rõõmuga ringi, seega tegevust on igas vanuses lastele.

20171001112133-43353.jpg

20171001112248-87859.jpg

Toidud tegime kõik ise, sest nii tuli rahaliselt mõistlik ja saime olla kindlad, mis toidus sees on. Mõned peokülalised olid meil veganid ning neid toite on poest raske leida, tihtipeale on need ka päris kallid. Minu ema tegi makaronisalatit mõlemas variandis, meie tegime vegan viineripirukaid, pereisa vanaema tavalisi pirukaid. Lisaks veel juurviljad ja puuviljad. Tort oli meile kingitus mu vanaema poolt, kes tellis selle Europagarist. Me kartsime, et toitu jääb väheks aga see on vist tavaline paanika. Kõike jätkus parajalt ja salatit jäi massiivselt järgi, saame seda mõnel teisel päeval veel süüa.

Lapsed said enamasti kingituseks puidust mänguasju, mille üle on mul ilmatuma hea meel! Puidust asi peab kaua vastu ja pole nii ohtlik (näiteks M kukkus ühe plastikust mänguasja puruks ja terve ta nägu oli seetõttu katki). Lisaks oli kingikotis palju raamatuid erinevate tekstuuridega, tähtede ja piltidega, järeleveetavaid ja eeslükatavaid mänguasju, mis on äsja käima hakanud lastele väga toredaks meelelahutuseks. Lisaks rändas kingikotti ka mõni rahatäht, mille eest soetasime neile järelturult talvevarustuse ning ülejäänud jääb realiseerimist ootama. Ma soovitan alati külalistele väike nimekiri teha, et neil oleks kergem kingitust valides orienteeruda.

Ma tundsin, et terve pidu möödus sekundiga. Ma jooksin ühest kohast teise ja lõpuks olin nii väsinud, et inimeste lahkudes viskasime hetkeks diivanile pikali ja ohkasime sügavalt. Nii mõnus oli näha oma sugulasi ja sõpru, näha lapsi nii õnnelikena, sest koguaeg keegi mängis nendega.

20171001112533-56286.jpg

Meie jäime Bibi mängumaaga väga väga rahule! Sisustus oli nii imeline ja mulle meeldis, et ruumid olid natuke jahedamad, sest seal ei hakanud ka ringi tormavatel lastel palav (mida võib sellistes kohtades tihti juhtuda). Peo lõppedes wc'sse minnes avastasin, et seal oli korvi sees mähkmeid juhuks kui mõni minusugune udupea need koju on unustanud. Samuti on seal võimalus kasutada sisustusega sobivaid nõusid, kohvitasse, vaagnaid ja palju muud. Kuna see mängumaa pole igapäevaselt lahti, siis on seal üsna tihti Mänguhommikud, kus vanemad saavad kohvi juua ja midagi mõnusat süüa ning laps ringi lustida! Näiteks on see hea neile, kes kaaluvad seal sünnipäeva pidamist aga pole seal varem käinud. Selle info ilmub neil Facebooki lehel.

20171001112036-17823.jpg 

20171001112352-29886.jpg

Bibi mängumaa kohta leiad sa infot nende kodulehelt või facebookist Bibi Mängumaa lehelt

Kommenteerimiseks pead sisse logima Registreeru

ZOOMBOOK

ZOOMBOOK fotoraamatud
VIDEO! Zoombook: Näpunäiteid lapse esimeseks sünnipäevapeoks

VIDEO! Zoombook: Näpunäiteid lapse esimeseks sünnipäevapeoks

VIDEO! Beebiminutid: Zoombook fotoraamatud

VIDEO! Beebiminutid: Zoombook fotoraamatud

Südamlik innovatsioon - postkaardid saajale otse sinu nutitelefonist

Südamlik innovatsioon - postkaardid saajale otse ...

VIDEO! Beebipäevik: Kätlini fotonipid ja piltide talletamine fotoraamatusse

VIDEO! Beebipäevik: Kätlini fotonipid ja piltide ...

Fotoraamatute tootja ZOOMBOOK siseneb Eesti turule 1000 raamatu kinkimisega

Fotoraamatute tootja ZOOMBOOK siseneb Eesti turule ...

Emmede Klubi lugejate sünnituslood

Sünnilugu: Kuidas Kadriliis siia ilma sai

Sünnilugu: Kuidas Kadriliis siia ilma sai

Sünnilugu: Kuidas Karl siia ilma sai

Sünnilugu: Kuidas Karl siia ilma sai

Sünnilugu: Kuidas Saara siia ilma sai

Sünnilugu: Kuidas Saara siia ilma sai

Sünnilugu: Kuidas Heilika siia ilma sai

Sünnilugu: Kuidas Heilika siia ilma sai

Sünnilugu: Kuidas Hugo siia ilma sai

Sünnilugu: Kuidas Hugo siia ilma sai

Sünnilugu: Kuidas Brait-Christian siia ilma sai

Sünnilugu: Kuidas Brait-Christian siia ilma sai

Sünnilugu: Kuidas Elise siia ilma sai

Sünnilugu: Kuidas Elise siia ilma sai

Värskeimad blogipostitused

Kristi blogi: Kas sünnituse kulgu saab ette määrata?

Kristi blogi: Kas sünnituse kulgu saab ette määrata?

Marise blogi: Milleks lapsi pildistada?

Marise blogi: Milleks lapsi pildistada?

Gerri blogi: Jahutavad suvejoogid - rabarberilimonaad ja kodukali!

Gerri blogi: Jahutavad suvejoogid - rabarberilimonaad ...

Marise blogi: Kuidas väikene mõisakool sütitas mu pojas õppimishimu

Marise blogi: Kuidas väikene mõisakool sütitas ...

Kristi blogi: Kavatsen oma tütart enda pojast järgi jäänud rõivastesse riietada, ja siis?

Kristi blogi: Kavatsen oma tütart enda ...

Huggies® mähkmed - sinu lapse igaks arenguetapiks

Huggies® Elite Soft vastsündinumähkmed - parim kaitse Sinu beebi õrnale nahale

Huggies® Elite Soft vastsündinumähkmed - parim ...

Uued ja veelgi paremad Huggies® Pants püksmähkmed!

Uued ja veelgi paremad Huggies® Pants ...

Raseduskalender

Sisesta oma viimase menstruatsiooni kuupäev, et välja selgitada, mitmes rasedusnädal sul hetkel käsil on.
Logi ennast sisse, et raseduskalender salvestada!
Registreeru